socceroosi - fns Kod Pobratima
Socceroosi - Futsal News Serbia "Kod Pobratima" (Foto: Printscreen/Sportindeks/Youtube)

Soccer Zlatna liga: “Soccerosi” se hrabro borili, ali dugo će boleti 11. minut oba poluvremena (VIDEO)

Ekipa Soccerbeta, koju odmila zovemo “Soccerosi”, započela je ovogodišnje takmičenje u Soccer Zlatnoj ligi. Nažalost, u prvom kolu doživela je poraz od ekipe Futsal News Serbia Kod Pobratima i to rezultatom 2:0.

U prvom poluvremenu gledala se poprilično izjednačena borba. Naši simpatični “Soccerosi” bili su tim koji je stao iza lopte, prepustio rivalu inicijativu, što je izgledalo kao poprilično pametna taktika.

Tok utakmice Soccerbet “Soccerosi” – FNS “Kod Pobratima”

Nažalost, igrao se 11. minut prvog poluvremena, kada je odbrana naših simpatičnih momaka poklekla.

Pavle Gavrilović je dao gol za FNS Kod Pobratima.

U drugom delu igre gledali smo nešto drugačiju sliku, Socceroosi su pokušali da uspostave inicijativu, ali to nije bilo tako lako, jer su momci iz FNS pretili iz kontranapada, posle kojih su bili veoma opasni.

Do kraja, FNS je uspeo da iskoristi jednu takvu kontru, a pogodak je postigao Ivan Stefanović, i to opet u 11. minutu, samo ovog puta drugog poluvremena.

Najveću šansu za Socceroose videli smo u 18. minutu drugog poluvremena, kada je igrač našeg tima Vasić slučajno na gol liniji protivnika, u stilu Nanija ili Čupo-Motinga na “pravom fudbalu” (sećate se tih situacija), sprečio loptu da uđe u mrežu. Naravno, slučajno, nije imao sreće Vasić u tom momentu.

Do kraja, rezultat se nije menjao u meču koji je više ličio na veliki fudbal, nego na ovaj u sali, s obzirom na to koliko se u nekim momentima oprezno igralo.

U utorak je, inače, viđeno 33 pogotka, a u prvom meču u petak – samo taj jedan.