Jang Bojs

Jang Bojs uteruje strah u kosti: Zvezdin protivnik pokazao moć i ponizio rivala

Crvena zvezda će ključni meč u grupnoj fazi Lige šampiona odigrati protiv Jang bojsa u Bernu, gde bi im pobeda garantovala treće mesto i plasman u nokaut fazu Lige Evrope, a remi bi ostavio velike šanse za takav podvig.

Međutim to neće biti lako, dok se Zvezda muči u Pančevu, Jang bojs zatrpava mreže svojih protivnika. “Mladi momci” su se današnjom autoritativnom pobedom protiv Lucerna vratili na čelo tabele švajcarskog šampionata – 6:1.

Sjajno su “mladi momci“ otvorili meč, već u šestom minutu pogodio je Elia, sedam minuta kasnije precizan je bio i Males. Potom su gosti sa penala smanjili preko Mejera u 30. minutu, ali je u finišu prvog poluvremena svoj drugi gol postigao je Elia.

U nastavku meča trijumf domaćina bio je još ubedljiviji, redom su pogađali Ganvula iz jedanaesterca u 67, Koli u 73. i Ensame u 74. minutu.

Posle reprezentativne pauze Jang bojs će odigrati najpre meč protiv Ciriha u gostima 25. novembra, a potom će tri dana kasnije ugostiti Crvenu zvezdu.