Prošle nedelje s pola terena, danas sa 25 metara golmanu kroz noge: Komičan gol bivšeg veziste Partizana

Saša Marković, iskusni vezista OFK Beograda, ne prestaje da oduševljava ljubitelje Prve lige Srbije iz nedelje u nedelju, pogocima koje postiže. Ovog puta dao je jedan komičan, više nego efektan.

Prošle nedelje je privukao pažnju javnosti fantastičnim golom sa pola terena za pobedu Romantičara nad Mačvom posle preokreta u drugom poluvremenu – 2:1 (0:1), a danas je uspeo još jednom da se upiše u strelce i to kako – udarcem sa oko 25 metara koji je golmanu gostiju prošao kroz noge!?

Romantičari su posle uspešnog prvog dela sezone otvorili drugi duelom sa Slobodom iz Užica na svom terenu, a na poluvremenu vode (1:0) neobičnim pogotkom svoje “desetke”.

Nekadašnji prvotimac Partizana u finišu jesenje polusezone ispostavlja se kao jedan od najboljih u redovima plavo-belih koji su na sigurnom putu povratka u Superligu.

Pogodak Markovića možete videti u snimku na početku teksta, a igrao se šesti minut utakmice.