Čuka vodila ceo meč, Pešić u 98. minutu doneo pobedu Mađarima (VIDEO)

Ekipa Čukaričkog poražena je od mađarskog Ferencvaroša sa 2:1 u petom kolu Lige konferencija. Utakmica koja je za srpsku ekipu bila takmičarski nebitna odigrana je u Leskovcu.

Prvi gol na meču viđen je u 10. minutu kada je precizan bio Luka Adžić, koji je fenomenalnim potezom uspeo da prebaci odbranu i prevari golmana Dibuša.

Dugo je odolevala ekipa Igora Matića konstantnom pritisku Mađara, a kada se činilo da će ovo biti prva pobeda za Čukarički usledio je veliki preokret.

Prvo je u 83. minutu pogodio Kristofer Zakarijasen, a zatim duboko u nadoknadi u 98. minutu pobedonosni gol za goste postigao je srpski internacionalac Aleksandar Pešić.

Tako je ekipa Dejana Stankovića upisala nova tri boda u borbi za nokaut fazu u Ligi konferencija.

Fiorentina je u istoj grupi savladala Genk sa 2:1 i tako osigurala prvo mesto na tabeli. U poslednjem šestom kolu ekipa Igora Matića gostuje Genku, dok Fiorentina ide u Budimpeštu.