LAzar Marković
Printscreen: Twitter @KaralarOsman1

Laki Marković trese mreže u Turskoj: Gol i asistencija podsetili na najbolje dane iz Partizana

Fudbaleri Gazijantepa danas su odigrali utakmicu u okviru 17. kola turskog šampionata protiv Adane Demirspor rezultat je bio 2:2.

Ono što je posebno zanimljivo, jeste da za Gazijantep nastupa i bivši fudbaler Partizana, Lazar Marković.

Upravo srpski fudbaler uspeo je da skrene pažnju na sebe, prvo asistencijom u 17. minutu za vodeći gol, a potom i pogotkom u 54. minutu.

Na kraju Gazijentep nije uspeo da upiše nova tri boda pošto su primili golove u 71. odnosno 73. minutu.

Drugi gol za domaće delo je Markovića, dobio je loptu na ivici kaznenog prostora, i iskosa šutirao ka golu, a lopta je prošla kroz “more” igrača, iznenadila golmana Adane i završila u mreži.

Marković je izašao vidno umoran iz igre u 76. minutu. Za ekipu Gazijentepa pored Markovića nastupa još jedan srpski internacionalac, Marko Jevtović, a gol Čačanina možete pogledati ispod.