Diogo Dalo, Rafael Varan; Foto: Beta/AP/Jon Super

Junajted ne ume lako: “Đavoli” se đavolski ispromašivali protiv trećeligaša (VIDEO)

Mančester junajted je samo naizgled trebalo da ima lak zadatak u 3. kolu FA kupa. “Đavoli” su gostovali Viganu, ali su se đavolski namučili da bi prošli dalje. Teškom mukom su izbegli ponavljanje utakmice i slavili su trijumf rezultatom 2:0 (1:0).

Rezultat ne odslikava pravo stanje jer su izabranici Erika Ten Haga promašili najmanje pet sigurnih šansi. Diogo Dalo je u 22. minutu doneo prednost gostima, dok je pobedu osigurao Bruno Fernandeš sa bele tačke u 74. minutu. Fernandeš je postigao prvi gol od novembra, a postigao je 28. gol iz poslednja 32 penala u Mančester junajtedu.

Junajted je imao sreće

Ove večeri je obavljen i žreb za četvrto kolo najstarijeg fudbalskog takmičenja u kom će se derbi igrati u Londonu, gde će Totenhem dočekati branioca trofeja Mančester siti. Junajted je u četvrtom kolu izvukao da igra na gostujućem terenu protiv pobednika duela četvrtoligaša Njuporta i Istlija, koji igra u Nacionalnoj ligi, odnosno petom rangu engleske lige.