Mančester - Totenhem
Mančester - Totenhem (Foto: Beta/AP)

Mančester i Totenhem remizirali u pravom “rolerkosteru”: Everton i Aston Vila udavili publiku (VIDEO)

U okviru 21. kola Premijer lige Engleske Mančester junajted je dočekao Totenhem, a utakmica je završena bez pobednika – 2:2.

Mančester junajted je poveo već u drugom minutu. Rasmus Hojlund je sjajno pogodio za 1:0.

Rodrigo Bentankur je imao priliku da izjednači u 12. minutu, ali je njegov udarac izblokiran. Nakon toga Ričarlison je zatresao mrežu Junajteda za izjednačenje u 19. minutu.

Mančester junajted na pauzu ide sa vođstvom. Rašford je u 40. minutu doneo novo vođstvo Crvenim đavolima.

Totenhem je mogao da izjednači u nadoknadi prvog poluvremena, ali je Romero glavom pogodio prečku.

Odmah na startu drugog dela igre Sparsi su izjednačili. Rodrigo Bentankur je šutirao po sredini gola i poravnao rezultat.

Skot Mektominej i Markus Rašford su do kraja utakmice imali dobre šanse za domaće, a to je skoro sve što vredi izvući iz drugog poluvremena, a do kraja meča bilo je 2:2.

Posle ovog remija, sa 40 bodova, Totenhem je na petom mestu, pet manje od vodećeg Liverpula. Mančester junajted je sedmi sa 32.

Sledeće kolo donosi Junajtedu gostovanje Vulvsima, dok će Sparsi na svom terenu u Londonu ugostiti Brentford.

U prvom meču dana, Everton i Aston Vila remizirali su 0:0.