TSC

TSC srušio veliki Šahtjor: Topolčani ulaze novu sezonu bez poraza

TSC nastavlja sa sjajnom predsezonom, u petoj prijateljskoj utakmici za samo 13 dana slavili su protiv ukarijnskog Šahtjora sa 1:0, gol odluke pao je već u 4. minutu.

Tim iz Bačke Topole nastavio je sa sjajnim rezultatima pošto će u novu sezonu ući bez poraza. Na pet prijateljskih tri puta suslavili dok je dva puta bilo bez pobednika. Klagenfurt (2:2) i Slovacko (1:1) su remizira sa TSC-om dok su redom padali Odžaci (3:2), Mura (4:0) i na kraju Šahtjor.

Pobedonosni gol protiv favorizovanog šampiona prvenstva Ukrajine dao je Vulić u 4. minutu utakmice. Vredno je pomenuti da je TSC na svakom meču postigao pogodak i da se čini da ekipa Deana Klafurića ulazi spremna u novu sezonu.

Ovaj tim prvi meč u Super ligi igra za devet dana, a na domaćem terenu ugostiće tim IMT-a.