Džejmi Vardi protiv Totenhem-a

Pevci dominirali, a onda su ih Lisice očerupale: Vardi dao gol, pa prozivao navijače Totenhema da nemaju trofej (VIDEO)

Totenhem je, za razliku od prošle, u ovu sezonu ušao krajnje razočaravajuće. Iako je delovalo u prvom poluvremenu da Pevci dominiraju protiv Lestera, Lisice su ih na kraju očerupale, odnosno oduzele mu dva boda. Konačan rezultat bio je 1:1.

U 29. minutu Medison, koji je igrao sjajno, je centrirao, a Poro krunisao sjajnu i dominantnu igru Totenhema, bio na pravom mestu i pogodio za 0:1.

Meč je obeležio Džejmi Vardi koji je postigao izjednačujući pogodak, a takođe je pri izlasku iz igre pokazivao navijačima Totenhema za razliku od njih, on ima titulu Premijer lige.

OVDE pogledajte Vardijev pogodak.

Na kraju je mogao Vardi u 70. minutu i da postigne drugi gol, da potpuno sve preokrene, ali je njegov udarac odbranio Vikario.

U narednom kolu Lester gostuje Fulamu, dok Totenhem čeka Everton.