Šta se desi kad staviš krilnog napadača u odbranu? Dobiješ mnogo naivan gol (VIDEO)

Zvezda je očajno ušla u duel sa Monakom u Ligi šampiona, a prava je sreća što je posle pola sata igre na semaforu samo 1:1. Strelac vodećeg gola je Japanac Minamino koji je u 21. minutu rutinski matirao Marka Ilića posle velike greške odbrane srpskog šampiona.

Konkretan krivac je krilni napadač Zvezde Silas Katumpa Mavumpa, koji je zakasnio da izađe i napravi ofsajd zamku, pa je tim Vladana Milojevića primio jeftin gol. Zakazali su naravno i Điga, Spajić i Seol koji su olako ostavili Japanca samog, a ovaj postigao pogodak.

Ako je Silasu neko opravdanje, to je da nije defanzivan fudbaler.

Inače, Monako je propustio dve dobre šanse pre vodećeg gola posle kornera kada je sreća pogledala crveno-bele. Srspki šampion je stigao do izjednačenja u 27. minutu iz penala, a strelac je bio Šerif Endijaje koji je i izborio najstrožu kaznu.