Sa druge strane Dunava

Besplatni tipovi

Braća sa druge strane Dunava moraju preko Izraela, Holanđani vežbaju sa Ircima

Rumuni, braća sa druge strane Dunava, zbog neočekivanog remija Izraela i Švajcarske moraju da se potrude dodatno. Meč se igra u Budimpešti. Kombinujemo ga sa utakmicom u kojoj Holandija ne bi smela da ima problema.

Kvalifikacije za EP 2024.

Subota

20.45 Izrael – Rumunija

Posle poraza u Prištini, šanse Izraelaca bile su svedene na minimum, a onda su se izdigli iz pepela protiv Švajcaraca u poslednjim minutima. I ovu utakmicu, kao i tu sa Švajcarskom, igraju kao domaćini na stadionu „Ferenc Puškaš”. Mnogim Izraelcima fudbal je u drugom ili trećem planu zbog ratnih dešavanja, tako da…

Predlog: IGGvIIGG (2.45), GG&3+ (2.45)

20.45 Holandija – Republika Irska

Posle domaćeg poraza od Francuske, selekcija Holandije napravila je ogroman iskorak pobedom nad Grčkom u Atini 1:0, i to golom iz penala (u nadoknadi) Van Dajka. Prethodno je Veghorst u prvom poluvremenu propustio priliku da realizuje najstrožu kaznu. Kumanova selekcija dosta se muči, ali u Amsterdamu je favorit protiv Iraca, a onda gostuje Gibraltaru i sa tih šest bodova uspešno zatvara priču i Grke ostavlja u drugom planu.

Predlog: DI1+&II1+ (1.82), 1&3+ (1.77)