Napoli Braga Real Union

Besplatni tipovi

Da Napoli pobedi, a Braga da bar jedan gol. Real samo protiv Uniona nije vodio na poluvremenu

Napoli i Braga bi mogli da nam donesu prolaz kvote od preko pet, dok verujemo da Union može da bude i dalje jedini klub protiv kojeg Real nije vodio na poluvremenu

Liga šampiona,   6. kolo

Utorak

21.00           Napoli – Braga

Napolitanci se još uvek nisu plasirali u nokaut fazu mada niko ne sumnja da će to overiti baš protiv Brage, a i moraće to da matematički urade (u Portugaliji su slavili 2:1) i za to im je dovoljan i bod. Bilo bi rizično da igraju na „iks” pa treba očekivati otvoreniji Napoli, a Braga definitivno nema šta da čeka, tim pre što ima odličan napadački potencijal.

Predlog: 1&IIGG (5.10), IGGvIIGG (2.20)

21.00           Union Berlin – Real Madrid

Jedina ambicija koju domaći imaju u Berlinu jeste da maksimalnim učinkom završe takmičenje u grupi. Nema razloga da Anćeloti rizikuje umor i povrede igrača, a ne treba zanemariti da ih u narednom kolu čeka važan meč sa Viljarealom. Union Berlin je razočarao, ali su uzeli po bod Napoliju i Bragi, pa bi pobedom mogli dalje u LE. Dodatni uslov je da Braga izgubi u Napulju. Na 4/5 utakmica Union Berlina bilo je 0-2 gola.

Predlog: IXvX (1.97), I0-1&II0-2 (2.15)