Inter's Lautaro Martinez, left, celebrates with Marcus Thuram after scoring his side's opening goal during the Italian Serie A soccer match between Juventus and Inter Milan, at the Allianz stadium in Turin, Italy, Sunday, Nov. 26, 2023. (Fabio Ferrari/LaPresse via AP)
Lautaro i Tiram (Foto: Beta/Fabio Ferrari/LaPresse via AP)

Besplatni tipovi

Jeste da danas igraju Partizan i Zvezda, ali na Inter jurimo kvotu 6.10

Tri utakmice izdvojili smo kao kladilačke predloge za ovu sredu. Krećemo iz Srbije, pa preko Engleske stižemo do Italije. Partizan i Zvezda u fokusu.

Sreda 18.00 Partizan – Crvena zvezda

Večiti derbi uvek donosi neizvesne duele, posebno u Humskoj, gde Zvezda skoro da i ne pamti poslednju pobedu, a Partizan ih ima, mada dominiraju nerešeni ishodi (0:0 i 1:1). Ovaj put ne verujemo da neće biti golova jer odbrane naših najtrofejnijih klubova ne ulivaju veliko poverenje. S druge strane, napadači su standardno gladni golova. Partizan je u krizi, a Zvezda vreba da stvori što veću zalihu.

Predlog: IXvX (1.85), I1+&3+ (2.13)

Sreda 21.00 Inter – Bolonja

Inter je favorit u kup-duelu, ali sezna je naporna i verovatno neće maksimalno krenuti od prvog minuta ka golu gostiju. Ako oni nametnu uspavanku, moguće je da se Inzagijev tim tek u nastavku trgne i ozbiljnije zaigra kako bi otklonio bilo kakvu dilemu još u regularnih 90 minuta. Bivši igrač Intera Tijago Mota odlično vodi Bolonju.

Predlog: X-1&2+ (6.10), DII2+ (2.75)

Liverpul – Vest Hem

Posle Lestera (3:1) i 2:1 Bormuta (2:1), Liverpul se u četvrtfinalu Liga kupa sastaje sa Vest Hemom. „Čekićari” su se zagrevali protiv Linkolna (1:0), a onda su posle sjajne predstave, eliminisali Arsenal sa glatkih 3:1.  Timovi koji predstavljaju Englesku u evrokupovima jure prvi trofej u sezoni i to u takmičenju koje karakteriše veliki boj mladih igrača, a samim tim, i iznenađenja.

Predlog: IGGvIIGG (1.95), 3-6 (1.57)