Besplatni tipovi

Premijer liga: Ako imaš petlju, ako imaš herca – odigraj na Barnli keca

Premijer liga nam ove subote donosi veoma bogat program. Osim meča koji je počeo od 13.30, između Evertona i Totenhema, čeka nas još mnoštvo uzbuđenja.

Turf Mur    16.00            Barnli – Fulam

Što se tiče domaćina, sat je na minut do dvanaest. Moraće u narednih nekoliko utakmica pokušati da osvoje bodove i približe se sigurnoj zoni. U suprotnom, nemaju se čemu nadati. Fulam nije ekipa od koje bi Kompanijevi igrači trebalo da strepe, posebno kada utakmice igra van Londona (1-3-7). Ne nadamo se uzbudljivom okršaju, već pozicionom ratu u kojem domaći žele pobedu, a Fulam bod za prekid loše serije na strani.

Predlog: 1X&0-3 (2.05), Ki1 (2.90)

Ameks    16.00    Brajton – Kristal Palas

De Zerbijeva ekipa je do kolena potučena u Lutonu (0:4). Jedno od najslabijih izdanja Brajtona u poslednje dve godine. Za dva minuta igre su primili dva gola i videlo se da se od tog šoka neće oporaviti. Imaju priliku da se iskupe, ali ako je suditi po tome kako je Kristal Palas savladao Šefild (3:2), to neće biti lako. Ipak, treba dodati da Hodžsonova ekipa ne blista u gostima u poslednje vreme (0-2-3) i da bi rado uzeli bod.

Predlog: 1X&GG (2.05), GG&3+ (2.20)

Sent Džejms    16.00    Njukasl – Luton

Impresivan nastup Njukasla na „Vila parku” (3:1). Delovali su tako spremno i brzo, da su se svi Emerijevi pokušaji da trgne igrače završavali bezuspešno. Ne pamtimo kada je neko Aston Vili dao tri gola za poluvreme, a ekipi Edija Haua je to pošlo za rukom. Sada su puni samopouzdanja i neće dozvoliti da ih Luton zaustavi. Gosti su odigrali meč sezone protiv Brajtona (4:0), teško da sličan mogu ponoviti na „Sent Džejms parku”.

Predlog: 1&3-5 (2.40), II2+ (1.80)

Bramal lejn    18.30    Šefild junajted – Aston Vila

Posle poraza od Kristal Palasa, Šefild je napravio dubok iskorak ka nižem rangu takmičenja. Nisu uspeli da izvuku remi, a imali su prednost. To je manir ekipa koje nemaju samopouzdanje, a koje je neophodno da bi se osvojili bodovi. Emeri je imao šta reći igračima za nastup protiv Njukasla, posebno defanzivnoj liniji. Tražiće da se bodovi nadoknade, a bolju priliku u gostima sigurno neće imati.

Predlog: 2&I1+II1+ (2.40), GI1+&II1+ (2.25)