Milan - Inter

Besplatni tipovi

Serija A: Inter jači od Milana, ali ukombinujte i sa golovima

Serija A nam ove nedelje nudi čak četiri utakmice, ali iako su i prve tri sasvim OK, ona uveče između Intera i Milana biće spektakl.

12.30 Fiorentina – Lacio

Fiorentina je posle tri remija (Parma, Venecija, Monca) izgubila od Atalante (2:3). Interesantno je da smo svih pet golova u Bergamu videli u prvom poluvremenu. Već se stvara pritisak na Paladina, koji ima solidne igrače, ali ne uspeva da ih ukomponuje u funkcionalnu celinu. Lacio bolji od Verone (2:1). I na toj utakmici su svi golovi pali u prvom poluvremenu. Prošle sezone ovde je bilo 2:1, a Rimljani su bili bolji na svom terenu (1:0).

Predlog: I1-3&II1-3 (1.95), IGG (4.60)

15.00 Monca – Bolonja

Duel ekipa koje su do sada ostvarile identičan učinak (0-3-1). Već smo pisali da se od Bolonje očekivalo više, najpre zbog odličnih izdanja iz prošle sezone. Ova ekipa nije na tom nivou kvaliteta i zato su rezultati takvi kakvi jesu. U prošlom kolu remi sa Komom (2:2). Monca je izdržala gostovanje Intera (1 :1) i za njih je taj remi veliki rezultat, posebno sa aspekta samopouzdanja. Gosti su umorni zbog utakmice u LŠ sa Šahtjorom.

Predlog: Ki1 (3.15), D2-4 (3.00)

18.00 Roma – Udineze

Uprava Rome je uručila otkaz De Rosiju. Razlog su loši rezultati na početku sezone (0-3-1). U vreme pisanja ovih redova, nije se znalo ime potencijalnog naslednika. Ko god da dođe na klupu Rimljana, očekuje ga pakleno težak posao. Očekivanja navijača i odgovornih u klubu su ogromna, a kvalitet kadra ih ne prati. Udineze je na čelu tabele (3-1-0). Ko bi rekao posle igre u prošloj sezoni?! Ušli su u ritam i sada mogu biti nezgodni.

Predlog: I1-2&II1-2 (2.65), KiX (3.70)

20.45 Inter – Milan

Inter je domaćin prvog velikog derbija. Ta činjenica je vrlo značajna u njihovim okršajima iako igraju na istom stadionu. Doduše, ako se pogleda poslednjih šest duela, nije bila presudna, s obzirom da je Inter slavio na svakom (6/6). Kako stvari stoje, i sada je Inzagijeva ekipa u prednosti pošto Fonseka nije doneo ono što se očekivalo. U prvenstvu (1-2-1) u LŠ poraz od Liverpula. Inzagi žali za propuštenim šansama u Monci.

Predlog: 1&2-4 (2.60), I1+&3+ (2.75)

Piše: Nikola Gospić