EURO 2024

Srbija primila gol u najgore vreme: Pogledajte kako su nam Slovenci servirali kaznu (VIDEO)

Srbija gubi od Slovenije 20-ak minuta pre kraja sa 1:0, a strelac je Jan Karničik. Desni bek Celja izjavio je uoči utakmice da su Slovenci posle Danaca sačuvali nešto iz napadačkog arsenala i za meč sa Srbijom i to su nam i pokazali u 68. minutu.

Sjajnu su kontru izveli, Šeško je odložio loptu za Elšnika, ovaj je idealno ubacio sa levog krila kroz peterac, a tamo je na drugoj stativi sam ostao desni bek Slovenaca i lako pogodio mrežu Rajkovića za vođstvo Slovenije.

Srbija je pre toga imala nekoliko prilika, a najbolju je propustio Mitrović, dok je Piksija koji tren pre gola iznervirao potez i užasan centaršut Mijata Gaćinovića, koga je ubacio u igru na poluvremenu.