Romania's Razvan Marin scores the second goal against Ukraine during a Group E match between Romania and Ukraine at the Euro 2024 soccer tournament in Munich, Germany, Monday, June 17, 2024. (AP Photo/Ariel Schalit)
Rumuni postižu treći gol protiv Ukrajine, Foto: Beta/AP Photo/Ariel Schalit

EURO 2024

U Ukrajini prekinut prenos meča kad su Rumuni dali treći gol

Fudbaleri Rumunije su priredili iznenađenje na Evropskom prvenstvu deklasiravši 3:0 Ukrajinu, koja se smatrala velikim favoritom u ovom meču.

Naše istočne komšije su odigrale briljantnu utakmicu, odučile su od fudbala Ukrajince, te napravile veliki korak ka plasmanu u osminu finala.

U međuvremenu su ukrajinski mediji objavili da je u toj zemlji prekinut prenos meča nakon što je Draguš postigao treći gol u 57. minutu. Doduše, ne kod emitera putem televizije, već onaj na platformi Megogo, na kojoj morate uplatiti određenu sumu novca da biste gledali utakmicu.

Međutim, oni koji su uplatili novac da bi gledali, na kraju su prevareni, na neki način. Ekran se posle trećeg gola Rumuna potpuno zacrneo i video se samo rezultat. Posle nekoliko minuta se pojavila poruka da je došlo do tehničkih problema i da će se prenos vratiti ubrzo. Ali to se nije dogodilo uopšte do kraja meča.

Usled brojnih pritužbi, onlajn platforma se oglasila na Fejsbuku i izvinila svima, te da je do problema došlo zbog vremenskih neprilika. U njihovo opravdanje niko nije poverovao, pa su zasuti brojnim uvredama.