Kristijano Ronaldo vulgarno gestikulira; Foto: Twitter

Arapi skandirali Ronaldu: “Mesi, Mesi” – on im odgovorio na vulgaran način (VIDEO)

Prethodne večeri je u Premijer ligi Saudijske Arabije Al Nasr slavio trijumf u gostima protiv Al Šababa rezultatom 3:2. Ronaldo je postigao prvi gol na meču, iz penala, a kasnije je trijumf njegovom timu doneo Anderson Taliska sa dva gola u 46. i 86. minutu. Između su dva puta izjednačenje domaćinu donosili Janik Karasko iz jedanaesterca u 45+8. i Karlos Žunior u 67. minutu.

Međutim, više nego o samoj utakmici i goleadi pričalo se o gestu Kristijana Ronalda na samom kraju utakmice. Domaći navijači su ga tokom celog meča provocirali povicima “Mesi, Mesi“, što je nešto na šta je Portugalac sigurno do sada navikao. Ili makar morao da ogugla. Međutim, nije.

Ove večeri je odreagovao na te povike na vrlo loš način. Osim što je pozivao publiku da bude još glasnija u tim provokacijama, uputio im je vulgaran gest koji je usnimljen sa tribina. I, naravno, naišao je na osudu, posebno poklonika lika i dela Lionela Mesija.