nemanja nikolic partizan

Autogol poništio Saldanjinu genijalnost, Partizan prosuo pobedu: Komentator šokirao pričom o transferu Nemanje Nikolića (VIDEO)

Partizan je završio pripreme u Rusiji remijem protiv Lokomotive iz Moskve rezultatom 1:1.

Aleksandar Stanojević je izveo sledeći tim na teren: Jovanović – Filipović, Marković, Mujakić, Antić – Arijaga, Zahid – Goh, Kalulu, Trifunović – Saldanja.

Mateus Saldanja je doveo crno-bele u vođstvo u 30. minutu, nakon driblinga i preciznog udarca. Ipak, Lokomotiva je izjednačila u poslednjem minutu autogolom Bojana Kovačevića.

Ovo je bila poslednja prijateljska utakmica Partizana uoči starta Superlige Srbije.

Crno-beli su u Rusiji do sada odigrali tri prijateljske utakmicu, najpre su posle penal serije pobedili Dinamo iz Moskve, da bi potom izgubili od CSKA Moskve rezultatom 0:3.

Nemanja Nikolić ostaje u Rusiji?

Fudbaler Nemanja Nikolić (31) mogao bi napustiti redove Partizana, s obzirom na interesovanje ruskog kluba Urala. Informaciju je preneo komentator Aksjonov tokom prenosa utakmice između Partizana i Lokomotive na Match TV-u.

Nakon utakmice, Nikolić je navodno potvrdio interesovanje za transfer.

On je u Partizan stigao kao slobodan igrač u julu 2023. godine i ima ugovor do leta 2025. godine. Tokom prošle sezone, Nikolić je odigrao 36 utakmica za Partizan, postigao šest golova i zabeležio osam asistencija.