Endrik prestigao Nejmara i prišao Ronaldu

Biser iz Brazila (17) pogodio za pobedu u sedmom minutu nadoknade, učinak kao on imao je samo još Pele (VIDEO)

Fudbalska reprezentacija Brazila trijumfovala je u prijateljskom meču u Teksasu nad selekcijom Meksika rezultatom 3:2.

Odlučujući gol postigao je talentovani Endrik u sedmom minutu nadoknade vremena nakon centaršuta Vinisijusa Žuniora.

Očekuje se da će se ova dvojica uskoro ponovo udružiti, ovaj put kao saigrači u Real Madridu.

Endriku će sledećeg meseca biti 18 godina, što će mu omogućiti da potpiše svoj prvi profesionalni ugovor. Mediji prenose da je Real Madrid već potpisao ugovor prema kojem će za ovaj transfer platiti njegovom trenutnom klubu Palmeirasu 60 miliona evra, plus 12 miliona evra u raznim bonusima.

Endrik je rođen 21. jula 2006. godine, ima samo 17 godina, ali već je odigrao pet utakmica za reprezentaciju Brazila i postigao tri gola.

Takav učinak u dresu brazilske reprezentacije do sada je imao samo legendarni Pele.