Nejmar povređen, Brazilci doživeli novi debakl
Nejmar povređen, Brazilci doživeli novi debakl (Foto: Beta/AP)

Brazilci doživeli novi debakl, Mesi vodio Argentinu do pobede: Nejmar hitno odvezen u bolnicu (VIDEO)

Brazilci doživeli novi debakl u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. Oni su poraženi od Urugvaja 2:0.

Prvi pogodak za Urugvajce postigao je Darvin Nunjez u 42. minutu, a on je asistirao De la Kruzu za drugi gol u 77. minutu.

Brazilci doživeli novi debakl, a to nije sve

Nejmar je u jednom duelu nezgodno naskočio i odmah legao na travu i uhvatio se za glavu. Bilo je jasno da se radi o ozbiljnoj povredi i da neće moći da nastavi meč. Uplakanog Brazilca na nosilima su izneli sa terena.

Sa druge strane kontinenta, Argentina je nastavila sa sjajnim partijama i rezultatima. Ovoga puta pao je na gostovanju uvek neugodni Peru rezultatom 2:0.

Lionel Mesi je golovima u 32. i 42. minutu pokazao da je povreda prošlost i da će biti spreman i za naredne izazove u Interu iz Majamija.

Mesi je postavio novi rekord, tako da kažemo. Postao je najbolji strelac Južne Amerike u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo. Dao je 31 gol, do sada je delio vrh sa Urugvajcem Luisom Suarezom, bivšim saigračem iz Barselone.