Njukasl

Četiri meča Premijer lige u subotu: Arsenal “petardirao” protivnika, Njukasl podelio bodove

Četiri gola, po dva u obe mreže u odličnom meču na “Molinou”, na kraju po bod za Njukasl i Vulverhempton – 2:2.

Njukasl je u sredu uveče poražen na domaćem terenu od Dortmunda u Ligi šampiona, a Svrake nisu slavile ni protiv Vulverhemptona u gostima, u okviru desetog kola Premijer lige.

Bio je to sjajan meč igran na, u kojem je Njukasl dva puta vodio, a domaćin dva puta stizao do izjednačenja, na kraju osvojio vrlo važan bod.

Ipak, taj remi protiv favorita ostaće u senci povrede najboljeg igrača domaćih, u 77. minutu za zadnju ložu se uhvatio Pedro Neto, koji je na nosilima iznet sa stadiona, čini se da ga očekuje duža pauza.

Četiri gola i sumnjiv jedanaesterac

U prvom poluvremenu, u centru pažnje je bio Kalum Vilson. Najpre je pogodio u 22. minutu, a potom i u 45+4. iz sumnjivog jedanaesterca, koji je skrivio neoprezni Hvang.

Između ta dva gola, Vulvsi su izjednačili kad je Lemina iskoristio odlično dodavanje Neta. Južnokorejac Hvang se iskupio za grešku iz finiša prvog poluvremena na najbolji mogući način, u 71. minutu je drugi put doneo izjednačenje, ispostavilo se postavio je i konačan rezultat.

Porto Barselona evroarapa

Arsenal razbio goste

Podsećamo danas u toku dana slavili su prvo Brentford u gostima protiv favorizovanog Čelsija rezultatom 2:0. Posle toga od 16.00 na programu Premijer lige imala su dva meča, a u oba do pobede došli su domaćini.

Arsenal je postigao pet golova protiv Šefilda i tako došao do druge pozicije na tabeli, za tim iz Londona golove su postizali Nketija tri, Vieira i Tomijasu – 5:0

U meču koji se igrao u istom terminu igrači Bormuta slavili su protiv Barnlija sa 2:1 posle preokreta.