Čuka “rešila” Pazarce za 2 minuta: Docić i Pavkov spakovali otkaz Igoru Matiću (VIDEO)

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su Novi Pazar sa 2:0 u prvom meču 27. kola Superlige Srbije. Utakmica na Banovom brdu rešena je za dva minuta, kada su se domaćem timu isplatile izmene.

Brđani su do prednosti došli iz jedanaesterca, kada je u 67. minutu Stanković pao u šesnaestercu, posle kontakta sa Islamovićem, a sudija Radaković bez razmišljanja pokazao na belu tačku. Siguran sa 11 metara bio je Marko Docić za 1:0, a igrao se 69. minut.

Svega dva minuta kasnije, Beograđani su overili pobedu. Na centaršut Ivanovića sa leve strane odlično je reagovao Milan Pavkov i sa desetak metara prevario čuvara mreže Novog Pazara. Praktično, prvi kontakt sa loptom, napadač Čukaričkog pretočio je u drugi gol ovog proleća u dresu Brđana.

SVE SOCCER KVOTE ZA MEČEVE SUPERLIGE SRBIJE

Gosti, koji su drugo poluvreme odigrali bez isključenog trenera Igora Matića, mogu da žale za šansom iz 41. minuta kada je Marko Šćepović promašio prazan gol.

Vež treću utakmicu Pazaraci ne znaju za pobedu, Evropa je sve dalje, pa je ceh platio sada već bivši trener Matić koji se nije proslavio otkako je zimus stigao na Jošanicu. Novi Pazar je potvrdio da ga je smenio posle poraza u Beogradu.

Golove i najzanimljivije detalje sa ovog meča pogledajte u snimku na početku teksta.