aleksandar mitrovic

Da li Mitrovića treba neko da ubije da bi mu sudija svirao penal? (VIDEO)

U toku je prvi polufinalni meč Superkupa Saudijske Arabije između šampiona Al Hilala i Al Ahlija, a utakmica je donela uzbudljive trenutke i kontroverzu.

Pri kraju prvog poluvremena, Al Hilal je imao najbolju priliku za vođstvo kada je izveo korner.

Najveća zvezda Al Hilala, srpski napadač Aleksandar Mitrović, bio je na pravom mestu da iskoristi centaršut, ali je prilikom pokušaja da dođe do lopte primio udarac laktom. I pored očiglednog prekršaja Demirala, francuski sudija Klemon Turpan nije reagovao i nije dosudio faul.

Nakon prvog poluvremena, rezultat je ostao bez golova, 0:0, i sve se odlučuje u nastavku meča.

Vredno je pomenuti da za Al Ahli igra još jedan srpski reprezentativac, Sergej Milinković Savić, koji je takođe jedan od ključnih igrača u ovom okvira.

Očekuje se da će drugi deo utakmice doneti još uzbuđenja i da će sudijske odluke biti pod budnim okom kako bi se osigurala pravednost na terenu.