Vlade Divac i Novak Đoković; Foto: Twitter/Leo Messi 10 Fan Club

Đoković

Đoković i Divac gledali kako je treći Srbin umalo bacio na kolena Lea Mesija (VIDEO)

U Los Anđelesu se prethodne noći okupio veliki broj poznatih lica, a razlog je bio dolazak Lea Mesija u Kaliforniju. Njegov Inter Majami gostovao je Los Anđeles Galaksiju, za koji nastupa srpski reprezentativac Dejan Joveljić. I na kraju je upisan remi rezultatom 1:1 u meču drugog kola MLS-a.

Na tribinama “Digniti Helt Sports Parka”, među mnogima, našao se i Novak Đoković, koji se trenutno u Sjedinjenim Američkim Državama priprema za nastup na Mastersu u Indijan Velsu. Utakmicu je gledao u prisustvu sina Stefana, ali i još jednog velikog Srbina. Oduševljenje Đoković nije skrivao kada je ugledao Vlada Divca, sa kojim se sit ispričao pre i tokom samog meča.

Ni Hale Beri, ni to što je sin Kim Kardašijan izašao na teren pod ruku sa Mesijem, nije bacilo u senku susret dvojice Srba usred SAD. Naravno, zato su ih mnogi “smarali” za sliku i autogram. Ali, već su navikli na to.

Joveljić umalo bacio Lea Mesija na kolena

Kada je reč o samom meču, Dejan Joveljić je bio strelac vodećeg gola za Galaksi. Igrao se 75. minut kada je efektno završio akciju i realizovao asistenciju koju mu je pripremio Markos Delgado.

Ali, Mesi je našao način da mu odgovori. I to u drugom minutu nadoknade. Klizećim startom je ubacio loptu u mrežu na dodavanje Đordija Albe. Prethodno je u 87. minutu asistent kod prvog gola Delgado dobio crveni karton i tako “pogurao” Lea Mesija i drugove.

Lionel Mesi, Inter Majami – Los Andjeles Galaksi; Foto: Beta/AP

Ovo su prvi bodovi za Galaksi ove sezone, dok je Majami stigao do četvrtog nakon pobede u prvom kolu nad Real Solt Lejkom (2:0).