Printscreen: Reddit/Chelseatilidie

Dno dna, pucali šamari u Premijer ligi: Fenjeraši ne mogu da obuzdaju strasti (VIDEO)

Završena je utakmica 26. kola Premijer lige između Vulverhemptona i Šefilda, a domaća ekipa slavila je rezultatom 1:0.

Zanimljivo je da ova utakmica nije pružila mnogo. Barem ne fudbalski, a gosti iako su imali više šuteva u okvir gola poraženi su.

Gosti su uputili četiri udarca u okvir od kojih niti jedan nije bio posebno ozbiljan, dok su domaći iz dva šuta postigli jedan gol i to u 31. minutu kada je Sarabia sjajno ispratio centaršut i postigao gol za vodjstvo svoje ekipe.

Šamaranje u Premijer ligi

Neverovatna scena viđena je u 36. minutu koja možda i najbolje pokazuje kakvo rasulo vlada u ekipi Šefild junajteda i zašto su zakucani za dno tabele, sa gotovo nikakvim šansama da obezbede ostanak u Premijer ligi.

Fudbaleri gostiju Souza i Robinson prvo su krenuli sa žestokom verbalnom raspravom, a onda je kastao haos, oni su najblaže rečeno upotrebili “silu” jedan nad drugom. Narodski rečeno sevali su šamari.

Bosanac sprečio tuču

Srećom po goste sve to je “ispratio” Bosanac Anel Ahmedhodžić i odmah dotrčao do svojih saigrača, te sprečio fizički obračun. Sudija je posle intervencije VAR-a odlučio da ne pokaže crvene kartone dvojici fudbalera

Kako stvari stoje Šefild će ostati zakucan za dno tabele i nakon ove utakmice. Koliko je nerealno da momci iz Šefilda ostanu u ligi govori i podatak da će im trebati sedam pobeda u poslednjih 12 kola da bi se nadali ostanku – blago rečeno nemaju šanse.