Verona - Fiorentina; Foto: Beta/AP/Paola Garbuio

Besplatni tipovi

Dok ste vi ručali na Uskrs, ovaj čovek je uzeo milion i po (FOTO)

Navikli ste da vam donosimo “lude tikete”, a nakon vaskršnjih praznika, stiže nam jedan primerak koji zavređuje vašu i našu pažnju. U pitanju je tiket odigran baš na Uskrs, u popodnevnom terminu. Dok je 99 odsto ručavalo sa najbližima, jedan čovek je zaradio skoro milion i po dinara.

Na tiketu se našlo šest parova iz različitih evropskih liga, sa istom igrom – da padne najmanje dva gola u prvom poluvremenu. Kvote na taj tip su uvek velike, a ukupna na ovom tiketu je iznosila 1.402,26 što se množilo sa ulogom od 1.000 dinara i na kraju je donelo ukupan dobitak od 1.472.372,91 dinara. Od čega je samo SOCCER bonus bio 70.113 dinara.

Tiket je krenuo sa Pirineja, odnosno, iz Pamplone gde je Osasuna dočekala Betis. I sekunde su delile ovaj tiket od pada na samom startu. Naime, Betis je prvi gol tek postigao u 41. minutu, da bi u 45+3 pao drugi. Napeto do maksimuma, ali mogli smo da idemo dalje.

Preselili smo se do iz Jurjevca, gde je NK Zrinjski Osječko dočekao Dugopolje. I taj tip je vrlo lako prošao. Potom je vrlo neizvesno bilo u meču Serije A između Verone i Fiorentine. Do 42. minuta je bilo 1:0 za domaće, a onda je Gaetano Kastrovilji postigao gol za 1:1 na poluvremenu. Taman koliko je bilo potrebno.

Zatim je tiket “lutao” od Rumunije, preko Rusije, sve do Egipta. Tamo je tim koji se zove Nacionalna banka Egipta dočekala i vodila protiv Enpija sa 1:0. A onda su gosti u 52. minutu prvog poluvremena došli do izjednačenja. Neverovatno, kako je prošlo, ali slavlje je moglo da počne. Uz napomenu da je Enpi do kraja slavio trijumf rezultatom 1:5.