Germany Soccer Bundesliga

Dolaze u Beograd, a forma im katastrofalna: Lajpcig ponovo izgubio i to od “fenjeraša”

Fudbaleri Lajpciga nisu u najboljoj formi pošto su danas poraženi na gostovanju Majncu koji je do ovog kola “držao fenjer” i bio tim koji je jedini bio bez pobede.

“Bikovi” su tako vezali i drugi poraz u svim takmičenjima, nakon što su prethodno u Kupu izbačeni od Volfsburga.

Prvi gol na ovom meču videli smo u 76. minutu, Onisivo je prošao po desnoj strani, uputio je odličan centaršut, a Li Jae-Sung je bio na pravom mestu i glavom smestio loptu iza leđa protivničkog golmana.

Još jedan gol u mreži Lajpcigu do kraja utakmice, u 82. minutu Bareiro je bio strelac za 2:0.

Ipak, ono što je posebno bitno napomenuti, jeste da je Lajpcig vezao dva poraza pred dolazak u Beograd, gde će u utorak, 7. novembra igrati protiv Crvene zvezde u okviru četvrtog kola grupne faze Lige šampiona.