Dve lude utakmice i dve lude nadoknade Beograđaninu donele pola miliona

Jedan od najluđih tiketa minulog vikenda odigran je u petak uveče kada je srećnik i majstor iz Beograda pogodio dva para u glavu i zaradio preko pola miliona dinara u kladionici Soccerbet.

I ulog je bio nešto veći od uobičajenog (4.000 dinara), ali kao što kažu u “Igri prestola” – što je veći ulog, veća je i nagrada na kraju. Na pomenuti ulog pogodio je kvotu 127,44 i zaradio tačno 509.706 dinara.

Da je recimo odigrao samo 100 dinara, na istu kvotu bi zaradio malo više od 100 evrića (12.700 dinara).

Igra za koju se odlučio ovaj očigledno odlični poznavalac fudbalskih prilika iz prestonice je kombinacija X-2&3+, a pogodio je taj ishod na mečevima koji su odigrani u Švajcarskoj i Kolumbiji.

Na meču baraža za opstanak Tun – Grashopers (1:2) prošao je kvotu 10.80 zahvaljujući pogotku u 91. minutu koji je posle kornera dao fudbaler gostiju Abubakar.

Još veće ludilo pratilo se s pažnjom na drugom kraju sveta. u Kolumbiji je na meču Kukuta – Laneros bilo nerešeno na poluvremenu (1:1) i domaćin je više napadao u nastavku, dok su golovi za pobedu gostiju od 3:1 pali u 93. i 96. minutu, za kvotu 11,80.

Dakle, znojio se i nerivrao ovaj Beograđanin, ali se na kraju sve isplatilo.