Kilijan Mbape

E, ovo se ne viđa svaki dan: Mbape bukvalno pocepao mrežu golom protiv Sosijedada (VIDEO)

Posle prvog poluvremena osmine finala između Real Sosijedada i PSŽ-a gostujući tim imao je prednost od 1:0.

S obzirom da je u prvom meču na svom terenu pobedio sa 2:0, čini se da je već sada jasno da je PSŽ izborio prolaz u narednu fazu takmičenja.

Prvo poluvreme ponudilo nam je tri šanse, od kojih je jedna pretvorena u gol, a strelac je bio Mbape.

Prvu šansu na meču imao je Bredli Barkola u 10. minutu, koji je dobro šutirao, ali je golman domaćih sjajno reagovao.

Pet minuta kasnije PSŽ vodi sa 1:0. Dembele je upisao asistenciju, a Kilijan Mbape je bukvalno pocepao mrežu Real Sosijedada.