AC Milan's Luka Jovic celebrates after scoring the opening goal during the Serie A soccer match between AC Milan and Frosinone at the San Siro stadium, in Milan, Italy, Friday, Dec. 2, 2023. (AP Photo/Luca Bruno)
Luka Jović (Foto:

E, ovo već podseća na “srpskog Falkaa”: Luka Jović dao dva gola za poluvreme (VIDEO)

Luka Jović igra kao preporođen, odlazak u Milan pokazao se kao idealna opcija. Srbin je nastavio sa odličnim partijama i u 2024. godini.

Napadač Milana dao je dva pogotka u meču osmine finala Kupa Italije protiv Kaljarija, i to oba pre poluvremena.

Srbin je u 29. minutu odlično primio loptu koju je poslao Ernandez, a onda mirno reagovao i dao gol pored sunarodnika Borisa Radunovića. Taj gol pogledajte OVDE.

Drugi gol desio se tik pred odlazak na odmor. Opet je Ernandez uradio veliki deo posla, a Jović to iskoristio na najbolji mogući način. Pogledajte ga OVDE.

Milan je slavio protiv Kaljarija sa 4:1, a preostala dvagola psotigli su Čaka Trore u 50 i Rafael leao u 90. minutu.

Počasni pogodak za goste dao je Danteo Azi u 88. minutu.

Prvi put starter u ekipi Milana i to na poziciji štopera bio je mladi srpski reprezentativac Jan-Karlo Simić.

Milan će u četvrtfinalu igrati protiv pobednika meča Atalanta – Sasuolo.