Stadion Mostara
Printscreen: YouTube@createvid9302

Englezi se podsmevaju stadionu u Mostaru, uporedili ga sa nepijateljskim: “Gde je ostatak?”

Aktuelni šampion Bosne i Hercegovine, Zrinjski večeras igra svoju posljednju utakmicu u Evropi u tekućoj sezoni, baš kao i Čukarički ekipa Zrinjskog je u svojoj grupi Lige konferencija na poslednjem mestu sa tri boda.

Zrinjski je prvi tim iz BiH koji je zaigrao u jednom UEFA takmičenju. Oni su u grupi E sa Aston Vilom, Legijom i AZ-om, a poslednju utakmicu igraju trenutno protiv engleske ekipe. Na poluvremenu je rezultat 0:0, a navijačima smeta jedno.

Ipak, pored svega, Zrinjski je ostavio dobar utisak u prvoj evropskoj sezoni, a u prvom kolu ostvarili su istorijsku pobedu nad AZ-om 4:3 iako su gubili 3:0 na poluvremenu. Sada su u Bosni gosti iz Birmingema i kako navode BiH mediji uživaju u tamošnjoj turističkoj ponudi.

Navijačima Vile zasmetalo je jedno

Navijači Aston Vile su komentarisali objavu ekipe Vile na društvenoj mreži “X”, a jedan je napisao da je stadion kao “St. Andrews”, potpuno prazan. “St. Andrews” je inače stadion Vilinog gradskog rivala Birmineam sitija, koji naravno nije nimalo omiljen navijačima Vile.

– Gde je ostatak? – napisao je takođe jedan od navijača, koji je očito zbunjen što stadion nije potpun kada su u pitanju tribine, odnosno što nema na svakoj strani tribinu.

Inače, Vila ima podršku grupe svojih navijača koji su danas imali priliku da posete Stari most u Mostaru.