Bernardo Silva

Fudbalska rapsodija u Ligi šampiona: Vatrometi golova u Madridu i Minhenu – drama za infarkt u prvih 20 minuta (VIDEO)

Ovakav početak četvrtfinalnih duela Lige šampiona niko nije mogao ni da zamisli.

U Madridu je Realu gost Mančester siti, a već posle 14 minuta na semaforu je pisalo 2:1.

Povela je ekipa Pepa Gvardiole majstorijom Bernarda Silve iz slobodnjaka sa 30-ak metara u 2. minutu.

Međutim, već u 14. na semaforu je pisao preokrenut rezultat.

Prvo je autogol dao Ruben Dijaš, a onda se sjajno snašao Rodrigo.

Arsenal – Bajern

Za to vreme, u Londonu, takođe fudbalski vatromet.

Prvo je Arsenal poveo u 12. minutu golom Bukaja Sake, da bi Bajern poravnao samo šest minuta kasnije preko Serža Gnabrija, bivšeg igrača Tobdžija.

Naposletku, Hari Kejn je doneo preokret Bajernu sa bele tačke, pa smo na ovaj način videli, ne jedan, već dva preokreta ove večeri u prvih 20-30 minuta utakmica.

Na taj način, Kejn je postao igrač koji je dao najviše golova od svih ljudi koji su gostovali Arsenalu na Emirejtsu.