Omri Glazer, golman Crvene zvezde

Glazere, svaka čast: Zbog ovog čoveka Gvardiola će imati noćne more (FOTO)

Fudbaleri Mančester sitija su tokom celog prvog poluvremena imali inicijativu, ogroman broj šansi, ali jednostavno nisu mogli do gola protiv Crvene zvezde.

Verovatno glavni razlog toga što je na poluvremenu bilo 0:0 bio je čuvar mreže crveno-belih Omri Glazer.

On je već do 35. minuta sakupio pet odbrana, od kojih su tri bile veoma efektne (uz jednu prečku koju je pogodio Erling Haland.

Posebno su impresivne bile intervencije posle udaraca Hulijana Alvareza (dva puta) i udarac Nejtana Akea.

Prvu šansu protiv Zvezde imao je Rodri, a i tada je sjajno odbranio, iako je udarac išao po sredini gola, bio je veoma jak.

Do kraja poluvremena je sakupio još dve intervencije, i to opet prilično atraktivne.

Inače, navijači Sitija su se i našalili sa njegovim prezimenom, pošto se piše isto kao prezime prvog čoveka Mančester junajteda Glejzera.