Hvičin tata
Hviča Kvarachelija; Foto: Beta/AP

Goleada Fiorentine i Napolija – Milenković video majstoriju Kvaradone (VIDEO)

Fudbaleri Fiorentine i Napolija odigrali su u Firenci meč pretposlednjeg, 37. kola italijanske Serije A i remizirali rezultatom 2:2. Bio je to meč bez prevelikog rezultatskog značaja, ali sa lepim momentima i, što je najvažnije, golovima.

Napoli je poveo vrlo rano, u osmom minutu, kada je strelac bio Amir Rahmani. Međutim, preokret u finišu prvog poluvremena, u razmaku od samo tri minuta, doneli su Kristijano Biragi i Mbala Nzola u 40. odnosno, 42. minutu.

Ipak, čekali smo do 57. minuta na najlepši trenutak ovog susreta na “Artemio Frankiju”. Tada je Gruzin Hviča Kvarachelija izveo slobodan udarac sa oko 30 metara i fenomenalno pogodio gornji levi ugao gola “ljubičastih”. Čista majstorija!

Srpski reprezentativac Nikola Milenković je odigrao ceo meč za domaći tim i uživo uživao u ovoj bravuri popularnog Kvaradone.

Fiorentina je na osmoj poziciji sa 54 osvojena boda, dok je Napoli odmah ispod sa dva boda manje. U poslednjem kolu, Blekijev tim će gostovati Kaljariju, dok će Napoli dočekati Leće.