Fudbaleri Mađarske daju gol protiv Srbije u kvalifikacijama za EURO

Goleada u Španiji: Sosijedad i Hetafe ušli u 7+, Maksa i Mitar igrali celu utakmicu (VIDEO)

Fudbaleri Real Sosijedada odigrali su verovatno i meč dana u Španiji s ekipom Hetafea rezultatom 4:3 u šestom kolu La Lige.

Već u drugom minutu Takefusa Kubo je nastavio sa fantastičnim igrama od početka takmičarske godine.

Hetafe je uspeo u finišu prvog poluvremena čak i da u potpunosti preokrene rezultat. Alenja je bio precizan u 39. minutu. U poslednjim trenucima tog dela utakmice, Borha Majoral je pogodio iz penala za veliku radost gostiju.

Kada je Alguasil u 58. minutu napravio trostruku izmenu, uveo Zubimendija, Merina i Ojarzabala, deluje kao da je upravo taj detalj doneo prevagu.

Ojarzabal je u 61. minutu izjednačio iz penala na 2:2, a potom je Mendez u 66. preokrenuo za 3:2.

Ako ste mislili da je tu bio kraj uzbuđenjima, niste bili u pravu. Do kraja su pala još dva gola. U 89. minutu Ojarzabal je bio precizan drugi put za 4:2, ali je Latasa u nadoknadi doneo lakši san Hetafeu.

Treba istaći da su Stefan Mitrović i Nemanja Maksimović odigrali po 90 minuta za tim iz Madrida, ali nisu imali konkretan učinak.

Sosijedad je sada šesti sa devet bodova, Hetafe je 11. sa sedam.