Hoze Ramon Sandoval (Foto: Printscreen/Twitter)

Golman Španije primio gol iz kornera, trener od radosti pokazao “bojler” u TV prenosu (VIDEO)

Granada, koja se grčevito bori za život ove sezone u La Ligi, nastavlja borbu za opstanak, a u mučnoj sezoni uspela je da osvoji bod u Bilbau protiv Atletika (1:1) i to golom pravo iz kornera.

Ipak, španska javnost više od samog pogotka komentariše radost trenera gostiju Hozea Ramona Sandovala, koji je brzo postao viralan na društvenim mrežama.

Posle kornera sa leve stane, Injaki Vilijams je zahvatio loptu na prvoj stativi i prevario svog golmana, inače reprezentativca Španije Unaija Simona. Bio je to razlog za slavlje gostiju, a TV kamerama nije promakao ni pozamašan stomak trenera Granade.

Očigledno je da se 55-godišnji stručnjak opustio posle pobede u prošlom kolu nad Alavesom (2:0), pa otuda čitava Španija može da se zanima njegovim “bojlerom” ovog petka tokom meča na “San Mamesu”.

Atletiko je do izjednačenja stigao brzo, preko Gorke Guruzete u 24. minutu, ali u drugom poluvremenu nije uspeo da dođe do drugog pogotka i još jedne pobede u borbi za Ligu šampiona.

Injaki Vilijams je imao dve dobre šanse da donese bodove osvajaču Kupa kralja, ali se istakao golman Granade Batalja, koji je najzaslužniji za osvojeni bod.