Mančester siti

Haland demolirao Jang Bojs za Zvezdu: Milan okrenuo PSŽ, šestica Atletika

Završen je prvi dan četvrtog kola Lige šampiona, a pored Crvene zvezde i Lajpciga u terminu od 21.00 gledali smo još pet utakmica.

Treba napomenuti da su u terminu od 18.45 slavili domaćini, Šahtjor je iznenadio Barselonu (1:0), dok je Borusija Dortmund lako izašla na kraj sa Njukaslom (2:0).

Milan je slavio protiv Pari Sent Žermena u Italiji rezultatom 2:1 i to posle preokreta. Golove su postizali za Milan Leao u 12. i Žiru u 50. minutu, dok je za Parižane gol postigao Milan Škrinjar u 9. minutu.

Treba napomenuti da povratak Đanluiđija Donarume u Milano nije prošao najlepse, pa su navijači mladog golmana gađali odštampanim dolarima i zletnim polugama.

Atletiko razneo Seltik

Atletiko Madrid je lako i očekivano savladao Seltik rezultatom 6:0. Golove za Madriđane postizali su Grizman dva 6. i 60. kao i Morata 47. i 76. u listu strelaca upisali su se i Lino u 66. minutu i Saul u 84.

Treba napomenuti da rezultat možda ne bi bio ovoliko veliki da igrač Seltika Daizen Maeda nije dobio direktan crveni karton u 23. minutu.

Siti na Halandov pogon

Mančester siti je slavio kod kuće protiv slabašnog Jang Bojsa rezultatom 3:0. U listu strelaca upisali su se dva puta Haland 23. i 51. minut kao i Fil Foden u 46. Haland je na taj način za pet utakmica u Ligi šampiona postigao sedam golova.

Lacio je slavio protiv Fejnorda minimalnim rezultatom, golom Ćira Imobilea u 46. minutu. Dok je Porto pobedio Antverp sa 2:0, golovima Evanilsona i Pepea.