darvin nunjez vs Meksiko

Haos u Denveru: Ludak i Darvin upropastili Meksiko, navijači uleteli u teren, sudija odmah svirao kraj (VIDEO)

Fudbaleri Urugvaja doslovno su pregazili Meksiko u prijateljskoj utakmici na neutralnoj lokaciji, u Denveru, rezultatom 4:0.

Tri pogotka dao je Darvin Nunjez, jedan je bio delo Fakunda Pelistrija.

I pored tog Darvinovog het-trika, kao i fantastične partije Urugvajaca, te očajne predstave koju je pružio Meksiko, mnogo će se pričati o još jednom detalju.

Naime, u 90. minutu je određeni broj navijača Meksika uleteo na teren, a sudija Ošejn Nejšn (Oshane Nation) iz Jamajke je prvo pretrnuo od straha, da bi onda pre samog isteka 90. minuta svirao kraj meča.

Inače, utakmica Urugvaj – Meksiko odigrana je u sklopu priprema za 49. Kopa Amerika, koji se održava upravo u Sjedinjenim Američkim Državama.

Meksikanci će igrati u grupi B s Ekvadorom, Venecuelom i Jamajkom, dok će Urugvaj igrati u grupi C protiv domaćina SAD, Paname i Bolivije.

Posle ovakve predstave, jasno je da bi izabranici Marsela Bijelse “Ludaka” trebalo da budu smatrani favoritom iz senke za sam vrh ovog u najavi prezanimljivog prvenstva Severne, centralne i Južne Amerike.