Partizan Natho Radnik

Haos u Humskoj: Partizan gubi 0:2, igrači hteli da linčuju sudiju zbog poništenog gola! (VIDEO)

Partizan posle prvih 45 minuta gubi u Humskoj od Radnika iz Surdulice rezultatom 0:2. Golove za goste sa juga Srbije dali su Gašić u 6. i Duronjić u 27. minutu, iskoristivši dve jedine prave situacije pred golom crno-belih.

Domaći su do gola došli u 38. minutu kada je Ksander Severina oduzeo loptu Hajdareviću, a u nastavku akcije asistirao Saldanji za 1:2.

Međutim, usledili su veliki protesti gostiju i potom gledanje VAR snimka od strane sudije Dejana Trifkovića. Procenio je da je Severina faulirao Hajdarevića i poništio gol, zbog čega je izazvao gnev domaće klupe.

Najratoborniji je bio Aleksandar Šćekić koji je dobio crveni karton na klupi, a protesti su se nastavili i po izlasku sa terena na kraju prvih 45 minuta.