Galatasaraj poništen gol
Printscreen: ArenaSport1Premium

Imamo li još jednu “pljačku” u Ligi šampiona? Navijači Galate su sigurni da ovo nije ofsajd

Prva utakmica današnjeg programa Lige šampiona igra se u kišnom Istanbulu između Galatasaraja i Mančester junajteda.

Velikan iz Engleske vodi na poluvremenu rezultatom 2:1, međutim lako je mogao da izgubi prednost, a za to da na kraju prvog poluvremena imaju pozitivan rezultat pobrinule su se sudije iz VAR sobe – bar tako kažu navijači Galatasartaja.

Brzo je poveo Mančester sa 2:0, golovima Garnača u 11. i Bruna u 18. minutu, a potom je iz slobodnog udarca gol Andrea Onane zatresao Hakim Zijaš u 29. Od trenutka gola, istanbulski klub preuzeo je inicijativu, a pred sam kraj prvog poluvremena lako je mogao do izjednačenja.

Sjajnu loptu Drisa Mertensa u gol pretvorio je Argentinac Mauro Ikardi, međutim njegov pogodak je poništen. Navijači Galatasaraja bruje po društvenim mrežama da ofsajda nije bilo, a šta vi mislite?

Svakako povlačenja linija nije bilo, već je samo glaavni sudija rukom pokazao da je ofsajd.