Inter demonstrirao silu nad Samardžićevom “Boginjom”: Srpski Torino slavio u gostima

Fudbaleri Intera ostvarili su ubedljivu pobedu protiv Atalante rezultatom 4:0 u trećem kolu italijanske Serije A, dok je u terminu ranije Torino slavio sa 1:0 u gostima protiv Venecije.

Izabranici Simonea Inzagija su demonstrirali svoju superiornost tokom čitavog meča i praktično ponizili “Boginju”.

Inter je već u ranoj fazi utakmice pokazao svoju moć, a autogol Berata Đimsitija samo je najavio neizbežno. Nikolo Barela je u 7. minutu postigao spektakularan gol iz voleja sa oko 20 metara, što je dodatno pojačalo utisak dominaciju Intera.

Nakon povratka sa odmora, Markus Tiram je sa dva gola rešio pitanje pobednika. Inter je mogao da postigne još golova, nekoliko prilika su propustili Arnautović i Taremi.

Reprezentativac Srbije Lazar Samardžić dobio je priliku od prvog minuta da igra za Atalantu, međutim utopio se u melanholičnost svih igrača. Nakon ovog poraza, Atalanta ostaje na tri boda, dok Inter ima sedam bodova posle tri kola.

Lazar Samardžić; Foto: MN Press

Torino slavio u gostima

Fudbaleri Torina pobedili su Veneciju 1:0. Gol odluke postigao je defanzivac iz Ekvatorijalne Gvineje, Saul Koko, četiri minuta pre kraja nakon sjajne akcije iz kornera.

Iako su obe ekipe imale prilike za vođstvo, golman Torina Vanja Milinković-Savić briljirao je u nekoliko navrata sprečivši domaće da postignu gol. Takođe, Ivan Ilić je imao šansu da postigne gol, ali je Koko bio taj koji je obezbedio tri boda za Torino.

Torino sada ima sedam bodova, dok je Venecija ostala na samo jednom.