TSC olimpijakos

Istorijski bod za TSC: Olimpijakos video da je u Srbiji 2:0 najopasniji rezultat (VIDEO)

TSC je naterao velikana da strepi do samog kraja, a na kraju se vratio iz zaostatka od 2:0 protiv Olimpijakosa i u Bačkoj Topoli uzeo prvi istorijski bod u Evropi.

Nakon poraza od Vest Hema u prvom kolu Lige evrope sada su u Bačkoj Topoli igrači Žarka Lazetića odigrali nerešeno 2:2 sa Olimpijakosom.

Poveo je Olimpijakos posle samo 16 mintua igre kada je Georgios Masuras pogodio posle asistencije Danijela Podensea. Portugalac je bio najbolji akter meča, a u drugom poluvremenu u 57. minutu pogodio je za 2:0, međutim tek tada je TSC odlučio da pokaže šta zna.

Prvo je Ifet Đakovac u 63. minutu na dodavanje Saše Jovanovića pogodio mrežu grčkog velikana za 2:1, a zatim se desio ključni momenat utakmice. Posle neopreznog starta Andreas Ntoi je u 71. minutu dobio crveni karton.

U poslednjih 20 minuta videli smo ogromnu ofanzivu TSC-a, koja se na kraju isplatila. Kada su grčki navijači mislili da je sve gotovo i da se samo čeka poslednji zvižduk sudije Miloš Pantović je uspeo da pogodi za 2:2 i za istorijski prvi bod tima iz Bačke Topole u Evropi.