Kladionica Jang bojs Zvezda

Jang Bojs kiksnuo i u Švajcarskoj: Gol Srbina nedovoljan za pobedu

Fudbaleri Jang Bojsa su nastavili niz bez pobeda pošto su u okviru 12. kola švajcarske Superlige remizirali sa Luganom u gostima – 1:1

Žuto-crni su tako nastavili niz bez pobede, s obzirom na to da su prethodno u Ligi šampiona poraženi od Mančester sitija sa 3:1, podsećamo da je švajcarska ekipa remizirala i u Beogradu sa Crvenom zvzdom 2:2.

Napadač Jang Bojsa Filip Ugrinić je u 60. minutu doneo prednost gostima, dok je u 78. minutu mladi Janis Siminjani doneo izjednačenje, i ispostavilo se, postavio konačnih 1:1.

Bojsi se nalaze na na drugom mestu sa 22 boda, dva manje od prvog Ciriha, uz utakmicu manje. Lugano je na šestom mestu sa 16 bodova.

U Ligi šampiona Lugano deli treću poziciju sa Zvezdom sa osvojenim jednim bodom.