Jeziva scena sa Stamford bridža: Navijač Lidsa slavio gol, pa pao sa najviše tribine (VIDEO)

Na sinoćnoj utakmici FA kupa između Čelsija i Lidsa viđeno je čak pet golova, londonski “Plavci” su slavili rezultatom 3:2 i to golom Konora Galagera u 90. minutu.

Međutim na “Ostrvu” niko ne priča o tome već o sceni koja se retko viđa, a desila se na tribinama Stamford Bridža. Naime navijač Lids junajteda pao je sa najvišeg dela stadiona.

Inače još bizarnije je da je odmah po početku utakmice u osmom minutu Mateo Džozef postigao gol, a tada je pri radovanju navijač završio na tribini ispod.

Navijač, koji je bio na gornjem delu stadiona namenjenom za gostujuće navijače sleteo je pri radovanju na ogradu i stepenice, a usled brze reakcije Hitne pomoći odveden je u bolnicu.

Potparol londonske Hitne pomoći izjavio je da je jedna osoba pala sa velike visine i da je primljena na intenzivnu negu