Jovana Damnjanović
Jovana Damnjanović (Foto: MN Press)

Jovana Damnjanović nastavlja da rešeta: Srpkinja dala novi gol u Ligi šampiona (VIDEO)

U toku je prvo kolo ženske Lige šampiona u fudbalu, a nije dugo bilo potrebno da se cela Evropa podseti na to ko je Jovana Damnjanović.

Fudbalerka minhenskog Bajerna postigla je prvi pogodak svog tima ove sezone u eliti, jer je u 20. minutu bila precizna protiv Rome. Pogodak pogledajte OVDE.

Na njenu žalost, Bajern je do kraja sve uspeo da prokocka, iako je do poluvremena vodio čak i 2:0. Drugi pogodak bio je autogol Linari, dok su strelkinje za Romu bile Vijens i Đuljijano. Ova druga u prvom minutu nadoknade

Inače, bio je ovo ukupno osmi pogodak Damnjanovićeve u Ligi šampiona. Dva je postigla u dresu Volfsburga, a ovo joj je bio šesti za Bajern.

Za reprezentaciju Srbije ima 18 datih golova na 25 mečeva, što je učinak za svako divljenje.