Dejan Joveljić; Foto: Beta (AP Photo/Kyusung Gong)

“Joveljić is on fire!” – Srbin bolji od Lionela Mesija, MLS mu je pod nogama (VIDEO)

Srpski fudbaler Dejan Joveljić nastavio je da blista u MLS-u. Napadač Los Anđeles Galaksija postigao je novi gol, ovog puta u remiju rezultatom 3:3 u meču 4. kola protiv Sent Luisa.

Joveljić je bio strelac već u 3. minutu, kada je rutinski završio sjajnu akciju svog tima. Tako je doneo vođstvo “galaktičarima”, ali u nastavku susreta je izmakla pobeda. Los Anđeles je upisao treći remi u četiri kola nove sezone.

Joveljiću je ovo bio četvrti pogodak, tresao je mrežu u svakom meču u kom je igrao. Najpre protiv Inter Majamija Lionela Mesija, potom San Hosea, Nešvila i protekle noći Sent Luisa.

– Joveljić is on fire – stoji u objavi gola srpskog fudbalera na MLS društvenim mrežama.

Joveljić je, dakle, izbio na prvo mesto liste strelaca, koje deli sa Luisom Suarezom. Urugvajac je prethodne noći postigao dva gola za Inter. Lionel Mesi noćas nije igrao, a do sada je postigao tri pogotka.