Juventus

Juventus slavio u Firenci: Kostić asistirao za jedini gol, Vlahović ponovo ulazi sa klupe

Fudbaleri Juventusa pobedili su večeras u Firenci ekipu Fiorentine rezultatom 1:0 u meču 11. kola Serije A.

Jedini gol na utakmici postigao je Fabio Mireti u 10. minutu na asistenciju srpskog reprezentativca Filipa Kostića, koji je odigrao ceo meč za Juventus.

Drugi srpski reprezentativac u ekipi Juventusa Dušan Vlahović utakmicu je počeo sa klupe za rezerve, a u igru je ušao u 68. minutu.

U ekipi Fiorentine nije bilo srpskog reprezentativca Nikole Milenkovića, koji je bio na klupi za rezerve.
Juventus se nalazi na drugom mestu na tabeli sa 26 bodova.

“Stara dama” će u narednom kolu na svom terenu igrati sa Kaljarijem.Fiorentina se posle trećeg uzastopnog poraza u Seriji A nalazi na osmoj poziciji sa 17 bodova, a u narednom kolu dočekaće Bolonju.

Fudbaleri Monce su ranije danas u gostima pobedili Veronu 3:1, dok je Kaljari na svom terenu bio bolji od Đenove 2:1. Roma je u Rimu pobedila Leće 2:1