Milik Juventus

Juventusu poslednja karta za polufinale Kupa: Het-trik Milika odlučio pobednika

Fudbaleri Juventusa lako su savladali tim Frozinonea u četvrtfinalu italijanskog Kupa rezultatom 4:0.

Arkadijuš Milik postigao je het-trik, čime je već posle 48. minuta igre bio odlučen pobednik. Milik je tresao mrežu gostiju u 11. 38. i 48. minutu.

Poveo je domaćin iz penala u 11. minutu, a siguran sa “bele tačke” kao što smo već rekli bio je Milik. Poljak je ponovo pogodio u 38. minutu posle fantastične asistencije Vestona Mekenija. Het-trik je kompletirao golom u 48. minutu, a ovoga puta asistent je bio Manuel Lokateli.

Poslednji gol na utakmici viđen u 61. minutu a precizan je bio mladi napadač torinskih crno-belih Kenan Jildiz.

Juve je tako obezbedio poslednju kartu za polufinale Kupa Italije u kom će igrati sa Laciom, u drugoj polufinalnoj utakmici sastaće se Fiorentina i atalanta.

Reprezentativac Srbije Filip Kostić odigrao je čitav meč za Juventus, dok je Dušan Vlahović odigrao poslednjih pola časa.