fudbaler Crvene zvezde na utakmici UEFA Lige Sampiona protiv RB Lajpciga na stadionu Rajko Mitic, Beograd 07.11.2023. godine Foto: Marko Metlas Fudbal, Crvena zvezda, UEFA Liga Sampiona , RB Lajpcig
Aleksandar Dragović surovo iskren posle poraza od Lajpciga, Foto: MN Press/Marko Metlaš

Kapiten Dragović surovo i bez uvijanja: Zasluženo smo izgubili, nemamo mi šta da tražimo u Ligi šampiona

Nije želeo kapiten Crvene zvezde Aleksandar Dragović se koristi floskule i “vadilice” u reakciji na poraz od Lajpciga na stadionu “Rajko Mitić”. Iskusni štoper je onako bez uvijanja, rekao da nije dovoljno jedno poluvreme da se odigra dobro, da bi se ostvario rezultat u Ligi šampiona.

Zasluženo smo izgubili. Mogli smo da gubimo 3-4 prema nula na poluvremenu. Nemamo mi šta da tražimo u Ligi šampiona – ljuto je rekao Dragović.

Crvena zvezda ima šanse da se izbori za 3. mesto i time obezbedi igranje u Ligi Evrope na proleće. Za to će morati da bude bolja od Jang Bojsa, što znači da joj je potrebna pobeda u Bernu.

Ako igramo kao danas izgubićemo i tamo. To mora svima da bude jasno. Moramo da se dignemo. Mora svaki igrač da bude sto odsto bolji. U svim segmentima. Onako kao u prvom poluvremenu ne može da se igra Liga šampiona. Mi smo po meni zasluženo izgubili – surovo iskren je bio kapiten Zvezde i dodao:

– U prvom poluvremenu smo hteli da uđemo u presing, a nismo mogli da uopšte uđemo u presing. Spasio nas je Omri. Moramo da učimo i napredujemo.